Ludmila Prokopová
683 54 Otnice, Dědina 46
tel., fax: 544 240 001
mob.: 607 250 921, 731 160 220
e-mail: odevy.prokopova@seznam.cz

Strojní vyšívání - potisky

Mezi naše další služby patří zajišťování strojního vyšívání. Jedná se o aplikaci firemního loga dle potřeby klienta na oděvy, reklamní textil a další námi dodávané (případně klientem dodané) zboží. Nedílnou součástí je i zajištění výroby samostatných nášivek, např. pro firmy (firemní loga, jména zaměstnanců apod.), zájmová sdružení (např. pro sbory dobrovolných hasičů – domovenky, názvy hasičských sborů atd., rybářské spolky, myslivecká sdružení a další) a sportovní kluby (čísla na sportovní soupravy, jména atd.). Logo je velice důležitou součástí firemní politiky. Proto by nemělo chybět ani na Vašem pracovním oblečení. Máte možnost zvolit si výšivku nebo potisk. Po dodání kvalitní předlohy v přesném provedení a barvách Vám označíme oděvy emblémem Vaší firmy.

VÝŠIVKY

Zajišťujeme vyšití Vašeho firemního loga či jakýkoliv jiný motiv nejen na Vaše pracovní oděvy, ale i na oděvy reklamní či volnočasové a sportovní. Vyšívací program zajistíme dle Vašeho podkladu a zadání. Snažíme se uspokojit jakékoliv požadavky na tvar, velikost a barevnost vyšitého motivu. Stačí nás kontaktovat s Vaší představou, a my Vám zpracujeme Vaše logo do podoby výšivky či nášivky. Zároveň s tím zpracujeme i cenovou kalkulaci, která je závislá na velikosti a pracnosti výšivky, na počtu výšivek a na podkladu, na který je logo takto aplikováno. Rádi zajistíme výšivku pro Vaši firmu, sportovní klub či jen pro jednotlivce jakýkoliv motiv již od 1 kusu ve velmi seriozních cenách a v termínech od 12 hodin.

POTISKY

Využití Vašeho loga lze aplikovat nejen na písemnostech, ale i na pracovních oděvech a na veškerý textil Vašich zaměstnanců čímž můžete posílit image Vaší firmy. Potisk loga je možný jak pro jednotlivce, tak i pro větší série oděvů. Dopřejte svým zaměstnancům kvalitní, bezpečné a pohodlné pracovní oděvy.